V niedziela wielkanocna 14.05.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

1. Wczoraj i dziś przeżywamy dni fatimskie – setną rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie. Wczoraj papież Franciszek dokonał kanonizacji dzieci fatimskich, którym ukazała się NMP z przesłaniem orędzia – modlitwy różańcowej w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników.

2.W przyszłą niedzielę 21 maja br o godz.10.00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii św., do której przystąpi 41 dzieci/Msza św. dla uczestników uroczystości/. Spowiedz św. dzieci, rodziców i krewnych w sobotę 20.05.w godz.10.00-11.00.

3.Dzisiaj spotkania z młodzieżą do Bierzmowania po Mszy św. o godz.10.00; po sumie nabożeństwo majowe i spotkanie z dziećmi do I Komunii św. W tygodniu spotkania z dziećmi pierwszo-komunijnymi odbędą się w środę i czwartek o godz.16.00.

4.Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o urodzaje.; nabożeństwa poświęcenia pól dla wiosek odprawiane będą w kościele w dni zwykłe o godz.8.00 rano.

5.W tym miesiącu zbierane są kwartalne składki na kościół. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę z uroczystości I Komunii św. przeznaczone są na złocenia nowego ołtarza ku czci Matki Bożej.

6. Sakrament chrztu udzielany będzie w trzecią niedzielę czerwca 18.06.br o godz.10.00.

7.W tym tygodniu do prac przy kościele i na cmentarzu zapraszam na poniedziałek, wtorek, środę i czwartek Nowe Wykno z koloniami; na piątek – Kulesze Podawce.