Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 04.06.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz.10.00 – nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu , litania do NSPJ /adoracja/. O godz.10.00 – Mszę św. w intencji jubilatów obchodzących w tym roku 50-lecie małżenstwa odprawi ks. Infułat dr Jan Sołowianiuk z Łomży. Na zakończenie Mszy św. zostanie również udzielone błogosławieństwo matkom oczekujących dziecka. Po Mszy św. na placu przed kościołem odbędzie się Festy św. Rodziny /program podany jest w aktualnościach/.
  2. Jutro kościół obchodzi Święta NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz.9.00; 11.30 i 17.00. Popołudniu o godz.17.00 uroczystą Mszę św. wraz z jubilatami obchodzącymi w tym roku 40-lecie kapłaństwa odprawi Ks. Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski, który udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania i poświęci nowy ołtarz ku czci Matki Bożej.
  3. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz.17.00, w piątek o 15.00 -Godzina Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz.16.00. W sobotę 10 czerwca br jak w każdym miesiącu modlimy się za Ojczyznę.
  4. W kościele jest złocony nowy ołtarz ku czci Matki Bożej; w drugiej połowie czerwca br będzie wstawiony nowy witraż z wizerunkami Apostołów św. Judy Tadeusza i św. Szymona – dar od Wiesława i jego brata z Wnor Wiechy. Na placu przed kościołem zostały rozpoczęte prace z ogrodzeniem, wylewny jest również cokół pod pomnik Prymasa Tysiąclecia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.