XI niedziela zw. 18.06.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

1.Dzisiaj o godz.10.00 udzielane będą chrzty dzieciom. W oktawie Bożego Ciała suma odprawiona będzie z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i nieszporami.. W dni zwykłe nieszpory po Mszy św. o godz.17.00. W najbliższy czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała ze Mszą św. , nieszporami, procesją i błogosławieństwem dzieci o godz.19.00.

2. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Msze św. rano o godz.7.00; o godz.8.00 na zakończenie roku szkolnego ; popołudniu o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz.16.00. W piątek z racji święta nie obowiązuje post.

3. W najbliższą sobotę, w święto narodzenia św. Jana Chrzciciela organizowany jest przez ks. Jarosława rowerowy rajd /pielgrzymka/ do Zuzeli – miejsca narodzenia Prymasa Tysiąclecia ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zbiórka uczestników o godz.8.00 przed kościołem. Intencją pielgrzymki jest prośba o beatyfikację Sługi Bożego Ks. Prymasa ,Wielkiego Polaka i Syna Kościoła.

4. W tym tygodniu zakończone zostaną złocenia ołtarza Matki Bożej. Na placu firma kamieniarska prowadzi prace ogrodzeniowe. Ze starych przęseł ogrodzeniowych będziemy robić ogrodzenie od strony ul. Łąkowej; w tym celu zapraszam do prac parafialnych w tyn tygodniu na poniedziałek, wtorek i środę – Stare Wykno; na czwartek i piątek – Gołasze Mościckie i na sobotę – Tybory Uszyńskie.