XIII niedziela zw. 02.07.2017

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz.10.00 – nabożeństwo z adoracją Najświętszego Sakramentu. Na sumie poświęcenie wody i pokropienie.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze św. rano o godz.7.00; o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz.16.00.
  3. Chrzty dzieciom udzielane będą w trzecią niedzielę miesiąca 16.07.2017 o godz.10.00.
  4. W przyszłą sobotę i niedzielę na Jasnej Górze odbędzie się XXV ogólnopolska pielgrzymka Rodziny Radia Maryja.
  5. Dziękujemy mieszkańcom Kulesz Kościelnych, Starego Kalinowa i okolicznym wioskom, którzy okazali życzliwość i gościnność pieszym pielgrzymom zdążającym do Matki Bożej Hodyszewskiej.
  6. W tym tygodniu do prac parafialnych zapraszam na poniedziałek i wtorek – Stare Kalinowo;  na środę i czwartek – Kalinowo Solki ; na piątek – Nowe Kalinowo.