XIV niedziela zwykła 09.07.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Wczoraj i dzisiaj na Jasnej Górze odbywa się spotkanie Rodziny Radia Maryja z całej Polski z okazji 26 rocznicy powstania Radia Maryja. Modlitwie naszej polecamy Radio Maryja , TV Trwam , O.Dyrektora Tadeusza, ojców redemptorystów , świeckich pracowników rozgłośni, którzy przez katolickie media i inne prowadzone dzieła wypełniają ewangeliczną misję służby Bogu, Kościołowi i Ojczyznie. Jutro w kolejną miesięcznicę tragedii smoleńskiej o godz.7.00 rano zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę.
  2. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 udzielane będą chrzty; taca zbierana będzie na WSD w Łomży.
  3. W tym roku Dożynki i Festyn św. Bartłomieja odbędą się w niedzielę 13 sierpnia; gospodarzami dożynek będą Wnory Wiechy.
  4. Rozpoczęte zostały prace budowlane związane z renowacją zabytkowej plebanii z 1874 roku w Kuleszach Kościelnych. Na placu przed kościołem od strony ulic zostały wykonane nowe ogrodzenia z kamienia; nowe przęsła metalowe wstawione będą w terminie pózniejszym.. W tym tygodniu w kościele będzie wstawiony nowy witraż św. Apostołów Tadeusza i Szymona.