XVI niedziela zwykła 23.07.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.00 z racji przypadającego w tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców odbędzie się na placu przed kościołem poświęcenie pojazdów /samochodów, motocykli/ . Jak co roku do puszek w ramach Akcji „Miva” zbierane będą ofiary na zakup pojazdów na misje św.
  2. W środę – wspomnienie św. Joachima i św. Anny; modlimy się za dziadków i babcie.
  3. W Roku fatimskim – w 100-lecie Objawień Matki Bożej w Fatimie w sytuacji zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych dla naszej Ojczyzny zachęcamy do modlitwy różańcowej za Polskę i sprawujących w niej władzę .
  4. Do prac w tym tygodniu zapraszam na środę – Grodzkie Szczepanowięta; na czwartek i piątek – Grodzkie Nowe.
  5. Za wypożyczenie rusztowań do montażu witraża w kościele dziękuję p.Andrzejowi Remisiewiczowi z Sokół i p. Dariuszowi Dworakowskiemu z Dworaki Staśki.