XXIII niedziela zwykła 10.09.2017

1. Dzisiaj w Kolnie przy parafii Chrystusa Króla Wszechświata odbywają się Dożynki Diecezjalne, w których udział bierze delegacja z naszej parafii – z Wnory Wiechy.
  2. Dzisiaj o godz.17.00 – msza św. za Ojczyznę.
  3. W czwartek 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego – msze św. rano o 7.00 i 7.30. W piątek o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego i msza św. o godz.16.00.
  4. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 udzielane będą chrzty dzieciom. Zbiórka do puszek na Radio Nadzieja i Radio Maryja.
  5. Wczoraj odbyła się do Płonki Kościelnej parafialna pielgrzymka rowerowa pod przewodnictwem ks. Jarosława – wikariusza parafii.
  6. W tym miesiącu będą zbierane ofiary kwartalne na prace prowadzone przy kościele.
  7. Do prac społecznych społecznych w tym tygodniu zapraszam na poniedziałek, wtorek , środę i sobotę – Nowe Wykno; na czwartek i piątek – Gołasze Mościckie.