XXIV niedziela zwykła 17.09.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

1.Dzisiaj o godz.10.00 udzielane będą chrzty dzieciom. Dziś r obchodzimy Międzynarodowy Dzień Środków Przekazu – zbiórka do puszek na Radio Nadzieja i Radio Maryja.

2.Jutro przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona polskiej  młodzieży; modlimy się za dzieci i młodzież.

3.W przyszłą niedzielę ofiary na tacę zbierane będą na zakup oleju do ogrzewania kościoła.

3. Spotkanie Kościoła Domowego za dwa tygodnie 1 X br. o godz.19.00 w sali parafialnej. W najbliższą sobotę i niedzielę na Jasnej Górze odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka małżeństw i rodzin.

4. Zapraszamy osoby chętne od chóru parafialnego; dziewczęta do scholi a chłopców z klas IV -tej do służby liturgicznej ołtarza. W piątek o godz.17.00 spotkanie scholi.

5. Zakończyły się zewnętrzne prace budowlano-renowacyjne zabytkowej plebanii w Kuleszach Kościelnych. Na placu przed kościołem do końca pazdziernika br trwać będą prace brukarskie. Wzdłuż ogrodzenia przewidziane są oznaczone miejsca parkingowe /ponad 30/ dla samochodów osobowych i kilka miejsc dla niepełnosprawnych. Ze względu na kosztowne prowadzone prace przy kościele prosimy o hojniejsze ofiary na ten cel – w tym miesiącu zbierana jest składka kwartalna. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za wszelką ofiarę na potrzeby naszej parafii. Wszystkich darczyńców polecam  mojej modlitwie.

6. Do prac społecznych /porządkowania, zagospodarowania terenu przy kościele i starej plebanii / zapraszam w tym tygodniu na poniedziałek, wtorek i środę – Stare Wykno; na czwartek i piątek – Gołasze Dąb; na sobotę -Tybory Uszyńskie.

7. Pani sołtys wsi Kulesze Kościelne zaprasza mieszkańców miejscowości w najbliższą środę na godz.18.00 do CEK /świetlicy wiejskiej/ na spotkanie , którym tematem będzie zagospodarowanie funduszu sołeckiego na rok 2018.