XXV niedziela zwykła 24.09.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz.10.00  nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu tzw. Godzina Święta. Na sumie poświęcenie wody.
  2. W piątek 29 IX.br  obchodzimy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – w katedrze łomżyńskiej uroczystość patronalną. W naszym kościele Msze św. będą odprawione rano o godz.7.00 i popołudniu o godz.16.00.
  3. Od przyszłej niedzieli przez cały miesiąc pazdziernik odprawiane będą nabożeństwa różańcowe; w niedziele na zmianę /w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.10.00/ ; w dni zwykłe po Mszy św. o godz.17.00 /w piątki podczas Godziny Miłosierdzia o godz.15.oo/. W niedziele przed ranną Mszą św. zapraszamy do wspólnego śpiewu Godzinek ku czci NMP. Wszystkich parafian zachęcamy gorąco do włączania się w modlitwę różańcową w kościele czy też w domach i wspólnotach . Pazdziernik jest miesiącem objawień Matki Bożej – ostatnie objawienie w Fatimie miało miejsce w dniu 13.x.1917 r. z którego popłynęło przesłanie Matki Bożej, by wszystkie Jej dzieci odmawiały różaniec w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników.
  4. W dniu 7 pazdziernika br w Osuchowie, na terenie naszej diecezji odbędzie się spotkanie modlitewne Kół Różańcowych naszej diecezji. Zapraszamy członków kółek różańcowych na pielgrzymkę do Osuchowej.  Zapisy prowadzone są w zakrystii i na plebanii.
  5. Parafia Jabłonka Kościelna zaprasza wspólnoty intronizacyjne /również z naszej parafii/  na uroczystości Intronizacji NSPJ , która odbędzie się w dniu 27.10.2017 w Jabłonce Kościelnej.
  6. W przyszłą niedzielę o godz.19.00 w sali parafialnej odbędzie się spotkanie Kościoła Domowego.
  7. Ofiary na tacę z dzisiejszej niedzieli zbierane są na zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła.