XXVI niedziela zwykła 01.10.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca  po Mszy św. o godz.10.00 – Godzina Święta: nabożeństwo różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, adoracja. Na sumie poświęcenie wody i pokropienie.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca : Msze św. rano o godz.7.00; o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego, Różaniec i Msza św. o godz.16.00.  W pierwszą sobotę miesiąca obchodzimy święto Matki Bożej Różańcowej – w tym dniu cała Polska włącza się w modlitwę „Różaniec bez granic” w intencji pokoju na świecie, nawrócenie grzeszników i za naszą Ojczyznę. W naszym kościele włączymy się w tę modlitwę o godz.9.00 – Mszę św.a następnie odmówimy różaniec. Serdecznie zapraszamy! /W Kalinowie Czosnowie Msza św. odprawiona będzie w Domu Pomocy Społecznej o godz.16/. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.10.00 – różaniec Wspólnoty Nauczycieli i Wychowawców w intencji dzieci szkolnych.
  3. W sobotę 7.X. br do Osuchowej  organizowana jest pielgrzymka kółek różańcowych na diecezjalne spotkanie wspólnot różańcowych. Są jeszcze wolne miejsca /zapisy u p.Elzbiety Mierzwińskiej lub w kancelarii parafialnej/.
  4. W miesiącu pażdzierniku zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Na zakończenie –  w setną rocznicę objawień Fatimskich  13. X. 2017 roku wieczorem o godz.19.00 weżmiemy udział w procesji z różańcem ulicami Kulesz Kościelnych.
  5. Dzisiaj o godz.19.00 – spotkanie Kościoła Domowego. W piątek o godz.17.00 – spotkanie ze scholą, a o godz.19.00 – próba scholi.
  6. Rozpoczyna się jesienna zbiórka płodów rolnych /ziemniaki i warzywa/na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.
  7. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby kościoła / na przebudowę placu przed kościołem i remont starej plebanii/.
  8. Firma „Oko-Lux” z Warszawy w dniu 5.10.2017 r. w godz.13.00-15.00 w Przychodni PULS w Kuleszach Kościelnych będzie prowadziła badania wzroku i ciśnienia śródgałkowego. Zapisy osobiście w przychodni lub telefonicznie.