XXVIII niedziela zwykła 15.10.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dziś nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz.8.00. O godz.10.00 udzielane będą dzieciom chrzty. Dzisiejsze ofiary na tacę zbierane są na ogrzewanie kościoła. Przed kościołem Szkolne Koło Caritas do puszek zbierać będzie dobrowolne ofiary na Papieski Fundusz Stypendialny, z którego diecezja funduje stypendia dla uczącej się młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.
  2. W środę przypada święto św. Łukasza Ew. – Patrona służby zdrowia. W intencji wszystkich pracowników służby zdrowia w tym dniu ofiarujemy wieczorem modlitwę różańcową. Wydział Duszpasterstwa Służby Zdrowia w Łomży zaprasza pracowników lecznictwa na diecezjalne spotkanie w dniu 21.X.br, które rozpocznie się Mszą św. o godz.12.00 w katedrze łomżyńskiej pod przewodnictwem Ks. Biskupa.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę misyjną, która rozpoczyna Tydzień Modlitw w intencji misji św. : po Mszy św. o godz.10.00 odprawione będzie specjalne nabożeństwo misyjne. Ofiary składane są na misje św.
  4. Czterdziestogodzinne nabożeństwo ADORACJE w naszej parafii odbędzie się w dn.  25-26.X.2017.
  5. Pielgrzymka do Gietrzwałdu odbędzie się w dniu 28.X. br. zapisy u pani E. Mierzwińskiej /ul.Główna 11/
  6. Parafia w Dąbrówce Kościelnej zaprasza wspólnoty intronizacyjne  na zakończenie rekolekcji w dniu 18. X.  na godz.16.00 – Mszę św.dla  Intonizacji  NSPJ – Chrystusa Króla w wymiarze społecznym.
  7. W zakrystii i kancelarii można zamawiać roczne zdrowaśki i Msze św. za zmarłych. Dziś w kościołach odbywa się liczenie wiernych /badanie praktyk religijnych.
  8. W przyszłą niedzielę w Wysokiem Mazowieckiem odbędą się Dni Kultury Chrześcijańskiej.