Niedziela misyjna 22.10.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj niedzielą misyjną rozpoczynamy Tydzień Modlitw za Misje św. Po Mszy św. o godz.10.00 odprawione zostanie nabożeństwo w intencji misji św. Do puszek zbierane będą ofiary pieniężne na pomoc misyjną w Kamerunie , gdzie pracuje w najbiedniejszej części kraju Siostra Teresa – pallotynka.
  2. W tym tygodniu w środę i czwartek /25 i 26.X./ w naszej parafii odbędą się Adoracje /40-to Godzinne nabożenstwo/. Msze św. z nabożeństwami, wspólną adoracją Najświętszego Sakramentu będą odprawiane o godz.9.00; o godz.11.30 / po Mszy św. różaniec/; popołudniu o godz.16.30  – nabożeństwo i wspólna adoracja N.S. , o godz.17.00 – Msza św. Nabożeństwo będzie przewodniczył ks. Prałat Franciszek Wróblewski, b. proboszcz Kulesz Kościelnych. zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach; będzie również okazja skorzystać z sakramentu pokuty przed zbliżającą się  Uroczystością Wszystkich Świętych.
  3. W najbliższą niedzielę obchodzimy Uroczystość:  Rocznicę konsekracji własnego kościoła. Po sumie zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe za zmarłych i żywych budowniczych, fundatorów i darczyńców naszego kościoła. We Mszy św. o godz.10.00 udział weżmie drużyna harcerzy z ZHR Wysokie Mazowieckie, która będzie przebywała na 3-dniowym biwaku w Kuleszach Kościelnych w dn. 27-29..X.br.
  4. Dzisiaj w Wysokiem Mazowieckiem  odbywają się Dni Kultury Chrześcijańskiej; rozpoczną się Mszą św. o godz.12.00 w kościele św. Jana Chrzciciela. Popołudniu o godz.16.00 w MOK  otwarcie uroczystości, występy dzieci i młodzieży, na zakończenie o godz.19.00 koncert ks. Stefana Ceberka.
  5. Dzisiaj w Kuleszach Kościelnych o godz.15.00 uroczyste otwarcie i poświęcenie Ronda z udziałem Wojewody Podlaskiego. Zapraszamy mieszkańców.
  6. W najbliższą sobotę do Gietrzwałdu organizowana jest pielgrzymka. zapisy u p. Elżbiety Mierzwińskiej.
  7. Do prac przy plebani i kościele w tym tygodniu: na piątek i sobotę zapraszam Stare Kalinowo.