XXXI niedziela zw. 05.11.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz.10.00 odprawione będzie nabożeństwo z wystawieniem N.S., różaniec za zmarłych i adoracja Najśw.. Sakramentu. Na sumie poświęcenie wody.
  2. W czwartek zakończenie oktawy za zmarłych modlitwą różańcową po Mszy św. o godz.17.00. W piątek o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego , Msza św.o godz.16.00.
  3. W sobotę 11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. O godz.9.00 odprawiona będzie uroczysta Msza św. za Ojczyznę; po mszy św. koncert pieśni patriotycznych; następna Msza św. o godz.11.30. W MOK w Wysokiem Mazowieckiem o godz.17.00 – spotkanie „Od niepodległości do niepodległości” – wykład politologa Mateusza Wyrwicha.
  4. Do Torunia w dniu 2 grudnia br organizowana jest pielgrzymka  na obchody rocznicy Radia Maryja. zapisy u P. Elżbiety Mierzwińskiej ul. Głowna 11.
  5. W dniu 8.XI.20127 r. w godz.9.00 – 14.00 W Przychodni PULS w Kuleszach Kościelnych firma Mega-Fon  z Łomży będzie prowadziła bezpłatne badania słuchu;  natomiast w dniu 16.11. br od godz.14.00  odbędą się badania USG, doppler przepływów szyjnych, kończyn, USG tarczycy, nerek, stawów, piersi oraz echa serca /badania są odpłatne – jednego 55 zł./
  6. Od jutra firma kamieniarska wznawia prace na placu przed kościołem. Do prac społecznych w tym tygodniu zapraszam na poniedziałek i wtorek – Kalinowo Czosnowo;  na środę – Kalinowo Nowe.
  7. Prośba: na cmentarzu proszę o segregację odpadów – do kontenera wrzucamy sztuczne odpady/ jeśli kontener jest zapełniony – to odpady składamy w miejsca, tam gdzie są tablice z napisami: oddzielnie sztuczne i oddzielne naturalne/.