II niedziela Adwentu 10.12.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiejsza II niedziela adwentu jest niedzielą Pomocy Kościołowi na Wschodzie – modlitwą ogarniamy wszystkich wiernych tych Kościołów;  ofiary do puszek składamy dziś na ten właśnie cel. Po Mszy św. o godz.10.00  Wspólnota Różańcowa Nauczycieli i Wychowawców zaprasza do modlitwy różańcowej w intencji dzieci. O godz.17.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji  Ojczyzny w tym za ofiary stanu wojennego z 1981 roku.
  2. Po następnej niedzieli w dniach 20 i 21 grudnia br w parafii odbędą się rekolekcje adwentowe. Msze św. będą sprawowane o godz.9.00,  10.30 ,  12.00 /dla dzieci/ i o godz.17.00
  3. W przyszłą niedzielę  Samorząd uczniowski i Szkolne Koło Caritas zapraszają  po mszach św. na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, z których dochód  zostanie przeznaczony na dalsze leczenie  chorego na dystrofię mięśni Bartka Stypułkowskiego. W przyszłą niedzielę taca zbierana będzie na ogrzewanie kościoła.
  4. Od dziś można nabyć świece Caritas na stół wigilijny , z których dochód zasili dzieła charytatywne.
  5. W najbliższy piątek o godz.17.30 – spotkanie scholi, o godz.19.00 – próba chóru.
  6. W ostatnią niedzielę adwentu przypada Wigilia; popołudniu o godz.17.00 Mszy św. nie będzie.