III niedziela Adwentu 17.12.2017

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dziś rozpoczynają się dni kwartalne modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Jutro przypada 6 rocznica święceń biskupich Ks. Dra Janusza Stepnowskiego – Biskupa Łomżyńskiego.
  2. W tym tygodniu 20 i 21 grudnia br. w parafii odbędą się rekolekcje adwentowe; Msze św. o godz.9.00,  10.30, 12.00/dla dzieci szkolnych/ i popołudniu o godz.17.00. Rekolekcje są spotkaniem z Chrystusem i przygotowaniem na powtórne Jego Przyjście .  Serdecznie więc zapraszamy parafian do uczestnictwa w rekolekcjach oraz skorzystania z sakramentu pokuty.
  3. W przyszłą niedzielę 24 XII przypada Wigilia Bożego Narodzenia – Msze św. o godz.8.00, 10.00 / po Mszy spotkanie z radą parafialną w sali / i o godz.12.00 / popołudniu Mszy św. nie będzie /. Dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kalinowie Czosnowie  Msza św. o godz.15.00 i Wieczerza wigilijna.W Wigilię tradycyjnie zachowujemy post od pokarmów mięsnych zwłaszcza podczas Wieczerzy.
  4. Chrzty dzieciom udzielane będą w uroczystość Narodzenia Pańskiego /1-szy dzień świąt/ o godz.10.00.
  5. Odwiedziny chorych w najbliższy czwartek w godz.13.00 – 16.00. Chorych zapisujemy w zakrystii.
  6. Dzisiaj zapraszamy na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w kościele po każdej mszy św. Ozdoby zostały wykonane przez dzieci naszej szkoły – dochód ze sprzedaży zostaje przeznaczony na leczenie chorego na dystrofię mięśni Bartka S.
  7. W najbliższą środę o godz.19.00 – próba chóru;  w piątek o godz.17.30 spotkanie scholi. Pan organista składa parafianom serdeczne podziękowania za okazaną życzliwość w czasie wizyty opłatkowej.
  8. Zapraszamy na piątek /popołudniu na godz.17.00/ i sobotę /przedpołudniem na godz.9.00/ młodzież do wykonania dekoracji bożonarodzeniowych i żłóbka w kościele.