II niedziela Wielkiego Postu 25.02.2018

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali odprawione będzie po sumie; w przyszłą- pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz.10.00 z adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. W pierwszy piątek miesiąca  o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego, nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. Spotkanie scholi o godz.18.00, chóru parafialnego o godz.19.00. W pierwszą sobotę miesiąca Msze św. rano o godz.7.00 i 7.30 /Mszy św. w Kalinowie Czosnowie nie będzie; po rekolekcjach będzie spowiedz i Msza św. w Domu Opieki/.
  3. Za dwa tygodnie  tj. w niedzielę 11 marca rozpoczną się w naszej parafii  trzydniowe rekolekcje wielkopostne, które przeprowadzi ks. dr Jacek Kotowski z Łomży.
  4. Zespól Szkół Zawodowych im. S.Staszica w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza młodzież na rekolekcje w dniach 26-28.02.2018, które będzie prowadził br. Łukasz – franciszkanin wraz ze swoim zespołem.
  5. Dziś obchodzimy niedzielę zwaną ” Ad Gentes „- Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Dziś po każdej Mszy św. do puszek będą zbierane ofiary na misje św.
  6. Klub Miłośników Historii w 100-lecie odzyskania niepodległości  zaprasza w przyszłą niedzielę do MOK w Wysokiem Mazowieckiem na wykład ks. dr  Tadeusza Krahela  pt.”Utrzymać wiarę i polskość”. W programie będzie również promocja książki ks. Stanisława Jamiołkowskiego ” Kroniczka kuleskiego plebana” oraz koncert muzyki polskiej Muzycznej Szkoły.