II niedziela wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 08.04.2018

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.00 – wspólnota Różańca Nauczycieli i Wychowawców zaprasza do modlitwy różańcowej w intencji dzieci szkolnych. O godz.12.00 we Mszy św. będzie uczestniczyła wspólnota Kościoła Domowego, przygotowująca liturgię…
  2. Jutro obchodzimy święto Zwiastowania NMP, przeniesione z Wielkiego tygodnia Postu. Msze św. odprawione będą o godz.7.00 rano i popołudniu o godz.17.00
  3. W przyszłą niedzielę  udzielane będą o godz.10.00 – chrzty dzieciom. Po godz.12.00 w kościele spotkanie z dziećmi przygotowującymi się w tym roku do I Komunii św. Ofiary na tacę z trzeciej niedzieli miesiąca zbierane będą na pomnik Prymasa Tysiąclecia.
  4. W dniu 10 kwietnia 2018 r. przypada 8 rocznica tragicznej dla naszego narodu katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginęła elita narodu na czele z Panem Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim  udająca się do Katynia na miejsce zbrodni  dokonanej na polskich oficerach przez sowietów. W Warszawie w tym dniu zostanie odsłonięty pomnik ku czci poległych ofiar pod Smoleńskiem. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  5. W czwartek 12.04. br w godz.9.00 – 12.00 w Przychodni PULS w Kuleszach Kościelnych odbędą się badania wzroku. Zapisywać się można osobiście lub telefonicznie 86-274 40 08.
  6. W przyszłą niedzielę 15.04. Klub Miłośników Historii w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do MOK na godz.17.00 na wykład historyka dra Janusza Wesołowskiego pt.” Tadeusz Kościuszko – naczelnik pierwszego powstania narodowego”
  7. Ogłoszenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem: Rodzice którzy zechcą pełnić rolę rodziców zastępczych dla dzieci biologicznie lub prawnie pozbawionych własnych rodziców mogą zgłaszać się d0 PCPR o bliższe informacje /tel. 86 – 275 35 68./