IV niedziela wielkanocna 22.04.2018

1. Dzisiejsza niedziela zwana niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Jutro obchodzimy uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski.
  3. W środę – wspomnienie św. Marka Ewangelisty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.17.00.
  4. W piątek o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego, Msza św. o godz.16.00. Spotkanie scholi o o godz.18.00, próba chóru o 19.00. O godz.20.00 spotkanie ze strażakami.
  5. W piątek o godz.9.00 w CKE /świetlicy/ w Kuleszach Kościelnych odbędzie się powiatowy konkurs poezji św. Jana Pawła II, na który serdecznie zaprasza Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  6. Dziś po sumie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
  7. W tym tygodniu do prac społecznych na cmentarzu i przy kościele zapraszam na wtorek i środę – Chojane Pawłowięta; na czwartek – Chojane Stankowięta; na piątek i sobotę – Chojane Sierocięta.