5 niedziela wielkanocna 29.04.2018

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

1. We wtorek wspominamy świętego Józefa – Patrona ludzi pracy. Rozpoczynają się nabożeństwa majowe ku czi NMP, które będą odprawiane w dni zwykłe po mszy św. o godz.19.00 / w piątki podczas Godziny Miłosierdzia Bożego/. W przyszłą niedzielę – pierwszą miesiąca nabożeństwo majowe z adoracją Najświętszego sakramentu po Mszy św. o godz.10.00. Po sumie spotkanie z dziećmi do I komunii św.

2. W czwartek 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP – Królowej Polski. Msze św. odprawiane będą wg porządku niedzielnego; sumę odpustową w intencji strażaków odprawi ks. Sławomir Bartnicki z Łomży. Po sumie nabożeństwo majowe. W tym dniu w Jabłoni Kościelnej odbędą się uroczystości Jubileuszu 525 lecia parafii i konsekracji kościoła.

3.Z okazji święta flagi 2 maja i uchwalenia Konstytucji 3 Maja  prosimy o wywieszenie flag narodowych.

4. W tyn tygodniu I -szy piątek i I -sza sobota miesiąca; na piątek ks. Biskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.

5. Do prac przy kościele i na cmentarzu zapraszam na poniedziałek – Chojane Gorczany i Chojane Bąki; na wtorek i środę – Nowe Wykno z koloniami, na piątek – Chojane Piecki, na sobotę- gołasze Puszcza.