XIV niedziela zwykła 08.07

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. W sobotę i dzisiaj na Jasnej Górze w 27 rocznicę powstania Radia Maryja spotyka się Rodzina Radia Maryja z całej Polski. W uroczystościach bierze udział również pielgrzymka z naszej parafii. Zawierzamy Panu Bogu i Maryi Ojców redemptorystów – twórców radia Maryja i TV trwam, dziennikarzy i pracowników oraz całą Rodzinę radia Maryja.
  2. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 udzielane będą chrzty; ofiary na tacę zbierane będą na pomnik Prymasa Tysiąclecia.
  3. W tym tygodniu witrażysta wstawi w kościele nowy witraż: św. Floriana i św. Wacława.
  4. Na placu przed kościołem zakończono prace zagospodarowania zielenią; w najbliższym czasie ustawione będą  znaki, podświetlony będzie pomnik Prymasa Tysiąclecia , na końcu mycie kostki granitowej.
  5. W ubiegłym tygodniu zakończono prace budynku garażowego przy ul. Łąkowej wymianą pokrycia dachowego. Przy budynku prowadzone będą prace porządkowe i  ziemne pod używaną kostkę. W tym tygodniu do tych prac zapraszam na poniedziałek – Chojane Stankowięta;  na wtorek i środę – Chojane Pawłowięta;  na czwartek – Kolonie N. Wykna;  na piątek i sobotę – Chojane Sierocięta.
  6. Ogłoszenie Pani sołtys z Kulesz Kościelnych: w czwartek 12 lipca br. o godz.11.30  w sali konferencyjnej  odbędzie się zebranie mieszkańców w sprawie suszy – zabrać ze sobą trzeba wniosek obszarowy /ksero/ za r.2018. Drugi tematem spotkania będzie organizacja ruchu na ul. Pięknnej.