XV niedziela zwykła 15.07.2018

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dziś o godz.10.00 udzielane będą chrzty: w sierpniu w trzecią niedzielę miesiąca 19 sierpnia 2018 r.
  2. Poświęcenie pojazdów – samochodów w ostatnią niedzielę miesiąca 29 lipca br.
  3. Uroczystości jubileuszowe parafii /525 -lecia/ wraz z odsłonięciem i poświęceniem na placu pomnika Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia odbędą się w dniu 25 sierpnia 2018 r. o godz.10.00, którym będzie przewodniczył J.E.Ks. Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski. Serdecznie zapraszamy!
  4. W ubiegłym tygodniu został wstawiony w kościele nowy witraż: św. Floriana i św. Wacława, następne pod koniec lipca i na początku sierpnia br.
  5. W najbliższych dniach z kostki zostanie ułożone wejście do kościoła od strony dużego parkingu; podwórko przy garażach i wewnętrzna droga będzie utwardzona starą kostką.
  6. Do prac społecznych w tym tygodniu na wtorek zapraszam – Chojane Gorczany; na środę – Chojane Piecki i Chojane Bąki,  na czwartek i piątek Czarnowo Biki, na sobotę – Gołasze Puszcza;  / na następny poniedziałek 23.07.2018/ Gołasze Górki/.