XXII niedziela zwykła 02.09.2018

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz.10.00 odprawione będzie nabożeństwo w intencji dzieci i młodzieży rozpoczynających rok szkolny. Zapraszamy również do adoracji Najświętszego Sakramentu. Na sumie poświęcenie wody.
  2. Jutro 3 września br rozpoczyna się nowy rok szkolny. W intencji dzieci szkolnych, nauczycieli, wychowawców i rodziców o godz.8.00 w kościele będzie odprawiona Msza św. Po Mszy św. o godz.9.00 w Szkole Podstawowej im .. Kard. Stefana Wyszyńskiego nastąpi uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego przy nowym sztandarze, który został uroczyście poświęcony w czasie uroczystości Jubileuszu parafii.
  3. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz.7.00; o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz.16.00.
  4. W sobotę 8 września obchodzimy Święto Narodzenia NMP /Matki Bożej Siewnej/. Msze św.  z poświęceniem ziarna o godz.9.00, 11.30 i 17.00
  5. W przyszłą niedzielę 9 września br w Dąbrowie k. Ostrołęki odbędą się Dożynki Diecezjalne, w których udział wezmą przedstawiciele gospodarzy naszych dożynek które odbyły się w dniu 25.08.20186
  6. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć płytę DVD – film z uroczystości jubileuszowych parafii.