XXVI niedziela zwykła 30.09.2018

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Jutro rozpoczyna miesiąc pazdziernik poświęcony  Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwa różańcowe odprawiane będą w dni zwykłe po Mszy św. o godz.17.00 /w piątki w czasie Godziny Miłosierdzia Bożego o godz.15.00/. W przyszłą niedzielę  po Mszy św. o godz.10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu , wspólna adoracja i modlitwa różańcowa, przez którą w tym dniu w święto Matki Bożej Różańcowej włączymy się w ogólnopolską Krucjatę Różańcową za Ojczyznę. Zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele , czy też do wspólnej modlitwy odmawianej we wspólnotach różańcowych i rodzinach. W niedziele przed ranną Mszą św. zapraszamy do śpiewu Godzinek ku czci NMP
  2. W pierwszy piątek  miesiąca Msze św. rano o godz.7.00 i popołudniu o godz.16.00;  w pierwszą sobotę miesiąca o godz.7.00 i o godz.17.00.
  3. W sobotę 6.X.br w sanktuarium maryjnym w Osuchowie odbędzie się spotkanie Kół Różańcowych z całej naszej diecezji. Osoby chętne na wyjazd do Osuchowej  mogą się zgłaszać do p.Elżbiety Mierzwińskiej przy ul. Głównej w Kuleszach Kościelnych.
  4. Do prac w tym tygodniu zapraszam na wtorek – Gołasze Puszcza;  na środę i czwartek – Wnory Wiechy;  na piątek – Wnory Pażochy; na sobotę – Kulesze Kościelne z ul. Mazowieckiej, Głównej i Łąkowej.