34 niedziela zw. – Uroczystość Chrystusa Króla

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W czasie Mszy św. o godz.10.00 w sposób uroczysty odnowimy Akt Poświęcenie się NSPJ Królowi Królów… Po Mszy św. o godz.12.00 odbędzie się spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.
2. W przyszłą I niedzielę Adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny „C” /po Mszy św. o godz.10.00 – nabożeństwo z adoracją Najświętszego Sakramentu/. Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Wykorzystajmy ten święty czas na poprawienie relacji z Panem Bogiem i bliżnimi przez modlitwę, udział w Eucharystii, nabożeństwach adwentowych, rekolekcjach i dobre uczynki. Zapraszamy na tradycyjne Roraty odprawiane rano o godz.7.00.
3. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.