Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2018

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

W Roku dziękczynienia za 525 lecia istnienia naszej Parafii i w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę , gdy mieliśmy okazję dziękować Bogu i Maryi Bogurodzicy za opiekę nad nami, powierzając  Opatrzności Bożej dalsze jej losy, pomyślny jej rozwój duchowy i materialny – z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Rodakom w Polsce i zagranicą a przede wszystkim naszym Parafianom Bożej Miłości, radości i pokoju serc płynącej z Betlejemskiego Żłóbka, wszelkiej pomyślności, zdrowia w życiu osobistym rodzinnym i zawodowym

/życzą miejscowi duszpasterze/

W uroczystość Bożego Narodzenia  tradycyjna Pasterka odprawiona będzie o północy /pól godziny przed pasterką zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd/. następne msze św. odprawiane będą o godz.8.00, 10.00 / w czasie której udzielane będą chrzty dzieciom/ i ostatnia o godz.12.00.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia msze św. odprawiane będą wg porządku niedzielnego o 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00.