Niedziela Miłosierdzia Bożego 28.04.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w święto Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz.10.00 – nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Do puszek zbierane będą ofiary na cele charytatywne.
  2. W środę 1 maja rozpoczynają się nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiane będą w dni zwykłe po Mszy św. o godz.19.00 /w piątki o 15.00 w czasie Godziny Miłosierdzia Bożego/; w niedziele po mszy św. wg kolejności. W czwartek 2 maja  – Dzień Flagi. Na znak naszego patriotyzmu i miłości do Ojczyzny wywieśmy narodowe flagi.
  3. W piątek 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski – odpust w naszej parafii. Msze św. oprawione będą w porządku niedzielnym; suma odpustowa z procesją w intencji strażaków o godz.12.00.Dalsza część uroczystości strażackich odbędzie się na placu przed remizą.
  4. W pierwszą niedzielę maja  po mszy św. o godz.10.00 – nabożeństwo majowe z adoracją Najświętszego Sakramentu. Po sumie spotkanie z dziećmi do pierwszej Komunii św.
  5. W tym tygodniu robimy porządki na cmentarzu , zapraszam więc do prac: na poniedziałek – Chojane Gorczany;   na wtorek iśrodę – Chojane Pawłowieta i na  czwaretk – Chojane Bąki.