VII niedziela wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie 02.06.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz.10.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. ; po Mszy św. – nabożeństwo ku czci NSPJ z adoracją Najświętszego Sakramentu. Do puszek po każdej Mszy św. zbierane będą dziś ofiary na świątynię opatrzności Bożej w Warszawie jako wotum wdzięczności za odzyskaną wolność.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ odprawiane będą w dni zwykłe po Mszy św. rano o godz.7.00. /w piątki w czasie Godziny Miłosierdzia Bożego/.
  3. W przyszłą niedzielę Kościół obchodzi uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W przeddzień uroczystości tj. w wigilię Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 8 czerwca br o godz.17.00 Ks. Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania. Spowiedz dla bierzmowanych i świadków w pierwszy piątek miesiąca 7 czerwca w godz.15.00-16.00, Spotkania z młodzieżą do bierzmowania dzisiaj po sumie, w środę po Mszy św. o godz.17.00, w czwartek o godz.16.00 świadectwo od młodych odbierze Ks. wizytator z Kurii Biskupiej.
  4. W dniach 2-10 czerwca br obchodzimy 40 – tą rocznicę pierwszej pielgrzymki Ojca św. Jana Pawła II do naszej Ojczyzny. Przez jego wstawiennictwo polecamy Chrystusowi i Jego Najświętszej Matce naszą Ojczyznę i Kościół w Polsce.
  5. W trzecią niedzielę miesiąca 16 czerwca o godz.10.00 udzielane będą chrzty dzieciom.
  6. W najbliższą sobotę i niedzielę 8 i 9 czerwca br będzie rozgrywany III wysokomazowiecki 24 godzinny maraton rowerowy, którego trasa będzie prowadziła przez Kulesze Kościelne i inne miejscowości. Punkt medyczny i żywieniowy dla zawodników będzie się znajdował w domu parafialnym. Prosimy mieszkańców o zapewnienie bezpieczeństwa dla zawodników na trasie przejazdu.