Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 20.06.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.00 ulicami Kulesz Kościelnych przejdzie uroczysta procesja z Najświętszym Sakramencie; publicznie oddamy hołd Jezusowi ukrytemu  w Najśw. Sakramencie. Pozostałe Msze św. odprawiane będą o godz.8.00 i 17.00. Msze św.z nieszporami  w oktawie Bożego Ciała  o godz. 17.00 /w piątek 0 godz.16.00/; na zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci o 19.00.
  2. W niedzielę 23 czerwca br w 10-tą rocznicę intronizacji Chrystusa Króla rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, które przeprowadzi O. redemptorysta Andrzej Zając, ; zakończą się we wtorek o godz.19.00 wraz z aktem ponownego zawierzenia NSPJ Chrystusowi Królowi …poszczególnych grup społecznych. W poniedziałek drugi dzień rekolekcji Msze św. z nauką i spowiedzią św. o godz.9.00 i 19.00. W niedzielę 23.06. o godz.10.00 odprawiona będzie uroczysta Msza św. w intencji Jubilatów obchodzących 50 lecie i 25 lecie małżeństwa /Jubilaci Złotych Godów odznaczeni zostaną medalami od Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy/. O godz.12.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji wspólnoty Kościoła Domowego. Po Mszy św. o godz.10.00 na placu Prymasa Tysiąclecia dla dzieci i rodzin Starostwo Powiatowe i parafia św. Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych organizuje Festy św. Rodziny