XXIII niedziela zwykła 01.09.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca 1 września wspominamy 80 – tą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po Mszy św. o godz.10.00 zostanie odprawione nabożeństwo w intencji naszej Ojczyzny, za poległych i pomordowanych w czasie wojny, o pokój na świecie.Po nabożeństwie na placu Prymasa Tysiąclecia odbędzie się część patriotyczna i apel poległych, zakończy się odśpiewaniem hymnu „Boże coś Polskę”.
  2. Jutro 2 września Msza św. w intencji dzieci szkolnych z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego o godz.8.00 odprawiona będzie Msza św.; po Mszy w Szkole Podstawowej im.Kard.Stefana Wyszyńskiego o godz.9.00 uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego .
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o godz.7.00 i 16.00 z Godziną Miłosierdzia Bożego. W pierwszą sobotę miesiąca Msze św. o g. 7.00 i 7.30.
  4. W przyszłą niedzielę 8 września w Wąsewie pod przewodnictwem Ks. Biskupa Łomżyńskiego odbędą się  Diecezjalne Dożynki, w których udział weżmie delegacja z naszej parafii.
  5. Chrzty dzieciom udzielane będą w trzecią niedzielę miesiąca o godz.10.00
  6. Za dwa tygodnie w niedzielę 15.09. br w parafii odbędzie się kanoniczna wizytacja ks. Biskupa Janusza Stepnowskiego. Stąd też czynimy pewne przygotowania poprzez prace parafialne do których w tym tygodniu zapraszam na czwartek, piątek i sobotę Nowe Wykno z koloniami.
  7. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Torunia i Lichenia wyruszy w najbliższą sobotę o godz.6.00 rano.