XXVI niedziela zwykła 29.09.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Od wtorku 1.X. br rozpoczynamy miesiąc modlitwy  różańcowej;  nabożeństwa    różańcowe odprawiane będą w kościele  w dni zwykłe po Mszy św. o godz.17.00; /w piątki w czasie Godziny Miłosierdzia Bożego o godz.15.00/; w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.10.00. Zachęcamy wszystkich parafian do odmawiania  różańca św.  w naszych wspólnotach, rodzinach…Do tej modlitwy zaprasza nas Matka Boża  przez objawienia w Fatimie, Lourdes i innych miejscach. Ofiarujmy modlitwę różańcową w tym miesiącu w intencji naszej Ojczyzny o dobre i uczciwe wybory w  Polsce, które odbędą się za dwa tygodnie 13.X.br.  Do wspólnego śpiewu Godzinek ku czci NMP zapraszamy w niedziele pazdziernika przed ranną Mszą św.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – msze św. o godz.7.00 i 16.00; w pierwszą sobotę miesiąca o godz.7.00 i 17.00.
  3. Od 1.X.2019 r. do pracy duszpasterskiej w naszej parafii Ks. Biskup Łomżyński skierował Ks. Łukasza Dawidowicza z Łomży. Dotychczasowy wikariusz parafii Ks. Jarosław Traczyk udaje się na misje do Kazachstanu. Obu księżom życzymy wielu łask Bożych w posłudze kapłańskiej, wytrwałości i zdrowia w wypełnieniu misji Chrystusa naszego Pana i Zbawiciela.
  4. W niedzielę o godz.17.00 odprawiona została Msza św. za śp. Ks. Kazimierza Wojno /poch. z parafii Nowe Piekuty/ – misjonarza z Brazylii zamordowanego 22.X.br,; wieczny odpoczynek racz dać mu Panie…