Wspólnota ewangelizacyjna św. Bartłomieja Apostoła

Ks. Bogdan MalinowskiAktualności

Drodzy Młodzi!

Serdecznie zapraszamy Was na pierwsze spotkanie nowej Wspólnoty Ewangelizacyjnej, które zorganizowane zostanie w parafii św. Bartłomieja Apostoła. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 8.11.19r. w salce parafialnej o godz. 18.30. Powstanie wspólnoty jest owocem Nabożeństwa 40 – godzinnego, które w dn. 25-26.10.19 r. odbyło się w naszym kościele.

Celem wspólnoty jest uwielbienie Jezusa, stała formacja ludzka i duchowa oraz aktywny udział w licznych akcjach i posługach przy naszej parafii. Poprzez  wspólnotę jeszcze bardziej przybliżycie się do Boga oraz pogłębicie relację z Jezusem Chrystusem.

Uczestniczyć w spotkaniach wspólnoty może młodzież począwszy od 7 klasy szkoły podstawowej. Spotkania odbywać się będą regularnie w piątki o godz. 17. 00.

Czekamy na Was!