Niedziela XXXI zw. 03.11.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca z racji oktawy modlitw za zmarłych po Mszy św. o godz.10.00 odprawione będzie nabożeństwo różańcowe. Przez cały tydzień /oktawę / aż do soboty po Mszy św, wieczornej o godz. 17.00 odmawiany będzie za zmarłych różaniec z czytaniem wypominków jednorazowych,,, / w piątek podczas Godziny Miłosierdzia Bożego/.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Ofiary do puszek zbierane będą na  ” Kościół w potrzebie”. Po Mszy św. o godz.10.00 w kościele odbędzie się w tym roku osatnie spotkanie z dziećmi do Komunii św. i ich rodzicami. W trzecią niedzielę miesiąca o godz.10.00 udzielane będą chrzty dzieciom.
  3. 11 listopada obchodzimy 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza św. za Ojczyznę o godz.9.00. /Nie zapomnijmy wywiesić flag narodowych/.