Film „Nieplanowane”

Ks. Bogdan MalinowskiAktualności

1 listopada 2019 roku na ekrany polskich kin wszedł bardzo wartościowy film pt. „ Nieplanowane”.

Film przedstawia historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom, chcącym dokonać aborcji. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…

Zachęcamy do obejrzenia tego filmu, który zmusza do głębokiej refleksji nad wartością życia i jego obroną.

Poniżej udostępniamy link zwiastunu filmu: https://youtu.be/mc7sxrqtvI8