Niedziela XXXII zwykła 10.11.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po każdej Mszy św do puszek będą zbierane dobrowolne ofiary na „Kościół w potrzebie”. po Mszy św.o godz.10.00 ędzie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. oraz ich rodzicami.
  2. Jutro przypada narodowe święto Niepodległości  /101 rocznica/ odzyskania niepodległości przez Polskę. O godz.9.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny; po Mszy św. zapraszamy na program artystyczno-patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego /szczegółowy program w aktualnościach/. Na zakończenie na Placu Prymasa pod tablicą upamiętniającą ofiary wojny zostaną złożone kwiaty.  Następna Msza św, odprawiona będzie o godz.11.30. W tym dniu przypada również 8 rocznica prekonizacji naszego Biskupa Janusza Stepnowskiego, którego polecamy naszym modlitwom.
  3. W przyszłą niedzielę 0 godz.10.00 udzielane będą chrzty dzieciom; taca z niedzieli przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby WSD w Łomży /można jeszcze składać do końca tego tygodnia/.
  5. Od piątku  dzięki Ks. Łukaszowi wik. powstała w parafii nowa wspólnota młodych św. Bartłomieja Apostoła. Wczoraj w turnieju piłki halowej w  Wysokiem Mazowieckiem uczniowie nasi zajęli I i III miejsce. W najbliższą sobotę o godz.12.00  / w sali parafialnej/ odbędzie się turniej FIFA 19/. Szczegółowe informacje te i inne są w Aktualnościach na stronie internet. parafii.
  6. Od 1 listopada br na ekrany kin wszedł nowy film produkcji USA pt.” Nieplanowane” przedstawiający historię jednej z dyrektorek kliniki aborcyjnej, która ukazała  całą prawdę o aborcji.