XXXIII niedziela zwykła 17.11.2019

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

 1. Dzisiaj o godz.10.00 udzielane będą chrzty. Taca  z dnia dzisiejszego przeznaczona na zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła.
 2. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu sakralnego. Modlimy się w czasie Godziny Miłosierdzia za muzyków,scholę, chóry kościelne.
 3. W piątek do sali parafialnej zapraszamy na godz.17.00 młodzieżową wspólnotę ewangelizacyjną.
 4. W przyszłą niedzielę 24 listopada obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz.10.00 – nabożeństwo ku czci NSPJ z wystawieniem Najświętszego  Sakramentu. Na godz.12.00 zapraszamy na Eucharystię  dzieci, młodzież szkolną przebranych za królów z koronami na głowach, dla których będzie skierowane Słowo Boże. Popołudniu o godz.17.00 odbędzie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.
 5. W tym roku w Adwencie będziemy przeżywać  Roraty wraz ze Sługą Bożym Kard. Stefanem Wyszyńskim Prymasem tysiąclecia. Z tej okazji zostały przygotowane plakaty dla dzieci, które będą uczestniczyć  w roratach w środy o godz.17.00, w piątki o godz.16.00, w soboty o godz.7.00 rano.
 6. Koło Rodziny Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia w dniu 7 grudnia br. Zapisy u p. E. Mierzwińskiej.
 7. W dniach 14-16.II.20120 roku organizowane są w parafii rekolekcje charyzmatyczne pod przewodnictwem  znanego rekolekcjonisty O. Dominika Chmielewskiego. Zapisy u ks. wik. Łukasza D. /więcej informacji na stronie internetowej/
 8. W wakacje przyszłego roku w I połowie lipca organizowany jest we Włoszech obóz dla dzieci i młodzieży. Kontakt z ks. Łukaszem.
 9. Można już włączyć się w ogólnopolską Akcję tzw. Paczuszka dla Maluszka /szczegóły podane są w aktualnościach na str. inter./
 10. Dziękujemy za składane kwartalne ofiary na kościół oraz ofiary w postaci produktów rolnych i ofiar pieniężnych na potrzeby WSD w Łomży.
 11. Dnia 15 listopada br w wieku 84 lat zmarł metropolita poznański – senior arcybiskup Juliusz Paetz, który w latach 1983 – 1996 piastował pasterskie posługiwanie w naszej diecezji łomżyńskiej. Polecamy jego osobę Bożemu Miłosierdziu prosząc w modlitwie o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…