Wizyta Prezydenta RP w Kuleszach Kościelnych

Ks. Bogdan MalinowskiAktualności

Drodzy Parafianie i Mieszkańcy Gminy Kulesze Kościelne!

W najbliższą środę 27.11.2019 r. gminę Kulesze Kościelne odwiedzi Pan Prezydent RP Andrzej Duda. Weźmie On udział w otwartym spotkaniu z mieszkańcami na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych o godz. 19.00. Będzie to zarazem zaległa wizyta Pana Prezydenta, który już wcześniej obiecał odwiedzić Kulesze Kościelne podczas 525 lecia powstania naszej parafii pw. świętego Bartłomieja Apostoła.

Serdecznie zapraszamy was, kochani Parafianie i okoliczni mieszkańcy, na to piękne spotkanie z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Wejście na halę sportową będzie możliwe już od godz. 17.30 tylko od ul. Pięknej bramą główną. Bądźmy obecni na tym spotkaniu całymi Rodzinami, aby móc posłuchać i porozmawiać z naszym Szczególnym Gościem.