Parafialno – gminne zimowe półkolonie ze św. Bartłomiejem 27.01 – 31.01.2020

Ks. Bogdan MalinowskiAktualności

Kochane Dzieci i kochana Młodzieży!

Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Kuleszach Kościelnych oraz Gmina Kulesze Kościelne zapraszają Was do udziału w półkoloniach zimowych, które odbędą się w dn. 27.01 – 31.01.2020r. w świetlicy wiejskiej. Zapewniamy wiele atrakcji m.in. wyjazd na lodowisko do Białegostoku oraz na Strefę Wysokich Lotów, zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne oraz wiele, wiele innych. Koszt półkolonii to 50zł. Kwotę należy wpłacać przy zapisie dziecka. Dzieci z ubogich rodzin zwolnione są z jakichkolwiek kosztów związanych z półkoloniami. Ilość uczestników do 100 osób. Zgłoszenia przyjmuje ks. Łukasz Dawidowicz. Wiek uczestników od 5 lat wzwyż.

Warto przeżyć ten czas blisko Boga a przy tym dobrze się bawiąc, budując wspólnotę oraz poznać nowe miejsca i osoby. Zapraszamy każdego chętnego!