Kolejny Męski Różaniec w parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Kuleszach Kościelnych

Ks. Bogdan MalinowskiAktualności

W ostatnią środę tj. 08.01.2020r. w naszym kościele odbył się kolejny męski Różaniec św. Przybyło ok. 30 mężczyzn, którzy wysłuchali konferencji pt. „Oddanie się Niepokalanej” a następnie poprowadzili modlitwę Różańcową. Po modlitwie było krótkie spotkanie organizacyjne i omówienie spraw bieżących. Grupa Mężczyzn przygotowuje się do wstąpienia w szeregi Wojowników Maryi.

Zapraszamy każdego mężczyznę, ojca, tatę, dziadka na kolejne spotkanie przyszłych Wojowników Maryi. Spotkania odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 19.00 w parafii pw. Bartłomieja Apostoła w Kuleszach Kościelnych. Zaczynamy Eucharystią z kazaniem a następnie trwamy wspólnie na modlitwie różańcowej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem,

Dodatkowo w pierwsze soboty miesiąca o godz. 19.30 będzie sprawowana Msza św. dla przyszłych Wojowników Maryi w naszym Kościele. Serdecznie zapraszamy każdego mężczyznę od 18 roku życia wzwyż do wstąpienia do tej maryjnej wspólnoty założonej przez ks. Dominika Chmielewskiego SDB.