Rekolekcje ewangelizacyjne „Św. Rodzina z Nazaretu uzdrowieniem Twojej Rodziny”.

Ks. Bogdan MalinowskiAktualności

Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne, które poprowadzi ks. Dominik Chmielewski SDB. Rekolekcje odbędą się w dn. 14-16.02.2020r. na hali sportowej w Kuleszach Kościelnych.

Mając na względzie masowy atak na rodziny, małżeństwa oraz problemy, jakie przeżywa wiele z nich chcemy przez ten święty czas rekolekcji wypraszać wiele łask, błogosławieństw oraz uzdrowienia dla małżeństw, rodzin, wspólnot oraz osób samotnych, poszukujących swojej drogi życia i swojego miejsca w Kościele.

Rekolekcje poprowadzi znany rekolekcjonista ks. Dominik Chmielewski SDB. Ks Dominik Chmielewski urodził się w 1973 r. w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat aktywnie angażował się w życie Kościoła. W 1995 r. podczas pielgrzymki do Medjugorie przeżył duchową przemianę, która wywarła ogromny wpływ na jego życie duchowe i późniejszą twórczość literacką.

Ks. Dominik Chmielewski studiował teologię i filozofię. Uzyskał stopień doktora na warszawskim UKSW w zakresie teologii duchowości. Jest autorem książek i publikacji, w których porusza problematykę bliską każdemu chrześcijaninowi poszukującemu odpowiedzi pytania dotyczące wiary. Prowadzi liczne rekolekcje, dni skupienia i modlitwy o uzdrowienie. Jest założycielem maryjnej wspólnoty męskiej „Wojownicy Maryi”.

Miejsce rekolekcji: Hala sportowa przy Szkole Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych.

Udział w rekolekcjach:

Wariant I: uczestnictwo z posiłkami (obiady w sobotę i niedzielę) – 100 zł/os.

Wariant II: uczestnictwo bez posiłków – 70 zł/os.

W razie rezygnacji po 1 lutego 2020 r. wpłaty nie będą zwracane. Każdy staje się uczestnikiem rekolekcji po zapisaniu i zapłaceniu. Zostanie to potwierdzone telefonicznie lub przez wiadomość sms. Liczy się kolejność wpłat, dlatego też prosimy o ich szybkie uzupełnienie po wykonaniu zgłoszenia. Brak wpłaty w ciągu 5 dni od dnia zapisu spowoduje wykreślenie z listy uczestników rekolekcji. Wpłaty dokonujemy na konto bankowe lub bezpośrednio w parafii w Kuleszach Kościelnych. Osoby, które wpłacą na konto pieniądze, a nie są zapisane, nie będą mogły stać się uczestnikami rekolekcji. Rekolekcje mają charakter zamknięty i tylko zarejestrowani Uczestnicy mogą w nich uczestniczyć. Uczestnicy nie mogą odstępować swoich wejściówek osobom trzecim.

UWAGA! Prosimy, aby w miarę możliwości przyjechać na rekolekcje w stanie łaski uświęcającej! Na miejscu będzie jednak możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Posiłki: Istnieje możliwość zamówienia posiłków (wariant I opłaty). Komplet posiłków (sobota: obiad, niedziela: obiad). Menu jest stałe nie ma możliwości wyboru dań, ani specjalnych diet. Zachęcamy do zamawiania posiłków na czas rekolekcji ze względu na niewysoką cenę i dość krótkie przerwy w programie. Posiłki będą dostarczane na miejsce, co ułatwi udział w rekolekcjach.

Rekolekcje są rekomendowane dla rodzin, małżeństw, wspólnot religijnych, osób pogubionych, poszukujących drogi życia i swojego miejsca w kościele.

Dzieci poniżej 10 lat zwolnione są z opłat za rekolekcje.

Noclegi – Centrum Turystyczno – Rehabilitacyjne w Krzyżewie tel. kont. 513 816 376 i Hotel Gutland w Wysokiem Mazowieckiem tel. kont. 86 275 45 40. Inne noclegi Wysokie Mazowieckie – 570 772 469, 669 309 779.

Informujemy również, że miejsca nie będą numerowane.

Zapisy na rekolekcje u ks. Łukasza – 791 800 386 lub w parafii św. Bartłomieja Apostoła w Kuleszach Kościelnych.

Ofiary za rekolekcje można wpłacać na konto bankowe Alior Bank S.A. o. Łomża 56 2490 0005 0000 4000 9858 4498 ( w tytule przelewu podajemy imię i nazwisko oraz miejscowość) bądź bezpośrednio w kancelarii parafialnej.

 

Plan Rekolekcji

Piątek 14.02.2020 r.

13:30 – rejestracja

15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:15 – uwielbienie/zawiązanie wspólnoty

15:30 – rozpoczęcie rekolekcji

16:00 – I konferencja

17:30 – przerwa

18:00 – II konferencja

19:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie

Sobota 15.02.2020r.

9.00 – Różaniec, uwielbienie

9:45 – I konferencja

11.00 – przerwa

11.30 – II konferencja

13.00 – obiad

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.30 – III konferencja

17.00 – przygotowanie do Mszy Św.

17.30 – Msza Św. (wstęp wolny)

19:00 – przerwa

19:30 – Adoracja całonocna przy ołtarzu przebłagania, przebłaganie, pokuta za grzechy popełnione w rodzinach, małżeństwach, wspólnotach.

Niedziela 16.02.2020r.

9.00 – Różaniec, uwielbienie

10:00 – I konferencja

11.30 – przerwa

12:00 – II konferencja

13:30 – przygotowanie do Mszy Św.

14.00 – Msza Św. (wstęp wolny)

15:30 – obiad

16:30 – zakończenie rekolekcji, świadectwa, rozesłanie wspólnot i uczestników do swoich parafii w celach ewangelizacyjnych.

*poszczególne punkty programu mogą jeszcze ulec drobnym zmianom.