Parafia św. Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych

OGŁOSZENIA   08.01. - 15.01.2017

Dziś w CEK w Kuleszach Koscielnych o godz.13.30 odbyło się dla mieszkańców wspólne kolędowanie z wystawieniem Jasełek Bożonarodzeniowych, występami scholi, chóru i zespołu Rokietnica.

W przyszłą niedzielę o godz.10.00 podczas Mszy św. udzielane będą chrzty dzieciom. Na sumie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru katedralnego z Łomży. Po sumie w kosciele - spotkanie z młodzieżą do przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.

W czwartek o godz.13.30 w Kuleszach Podawce Msza św. dziękczynna na zakończenie peregrynacji figury fatimskiej i obrazu MB.

W tym tygodniu kolęda odbędzie się:
w poniedziałek 9.01. - Gołasze Mościckie i Gołasze Górki
wtorek 10.01. - Gołasze Puszcza
środa 11.01. - Wnory Pażochy i Nowe Grodzkie
czwartek 12.01. - Grodzkie Szczepanowięta i Kulesze Podlipne
piątek 13.01. - Kulesze Podawce
Sobota 14.01. - Kulesze Kościelne: ul.Polna /początek/, ul.Obwodowa, ul.Główna,ul. Mazowiecka /początek/, ul Łąkowa.

Uwaga i prośba:

Na cmentarzu grzebalnym odpady sztuczne /duże wieńce,kwiaty,doniczki,znicze.../  składujemy do dużego kontenera znajdującego się na końcu cmentarza . Natomiast obok kontenera, przy parkanie z tablicą " Odpady naturalne" wyrzucamy odpady naturalne jak: ziemia, wieńce z żywych gałązek jegilny, kwiaty itp. Poza wyznaczonym miejscem na odpady  obowiązuje zakaz wyrzucania śmieci w innych miejscach cmentarza. Bardzo proszę o przestrzeganie tej zasady. Wdzięczny jestem tym, którzy odpady z cmentarza zabierają ze sobą do domowych śmietników.

Interesanci do kancelarii parafialnej mogą się zgłaszać codziennie /oprócz niedziel/ w godzinach rannych po mszy św. w godz.8.- 9.00 lub popołudniu po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu. Poza tym kapłan jest dostępny o każdej porze dnia o ile jest obecny i dysponuje czasem.