Sakrament Chrztu św. przyjęły dzieci:

Uroczystość Objawienia Pańskiego /06.01.2017/: Oskar Gosiewski /Stare Kalinowo/

Niedziela zwykła /15.01.2017/: Marianna Czajkowska /Warszawa/

Niedziela zwykła /19.02.2017/: Tomasz Wojtkowski /Wielka Brytania/, Zofia Perkowska /Niziołki Dobki/, Szymon Perkowski /Niziołki Dobki/

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego / 16.04.2017/ : Hubert Świętkowski /Grodzkie Szczepanowięta /, Bartłomiej Kossakowski /Nowe Wykno/, Zofia Krajewska /Kulesze Kościelne/, Julia Kulesza /Stare Wykno/

Niedziela Miłosierdzia Bożego /23.04.2017/ : Natalia Kulesza /Chojane Sierocięta

Uroczystość NMP Królowej Polski /03.05.2017/ : Dominik Grodzki /Grodzkie Szczepanowięta/ , Mateusz Stypułkowski /Kulesze Kościelne/

Niedziela zwykła /18.06.2017/: Hanna Olędzka /Kulesze Kościelne/; Anna Kulesza /Gołasze Dąb/; Patrycja Dąbrowska /Kalinowo Czosnowo/; Maja Godlewska /Gołasze Mościckie/; Franciszek Kulma /Kulesze Kościelne/; Paweł Choiński /Chojane Gorczany/

Niedziela zwykła /20.08.2017/: Zofia Pruszkowska /Kulesze Kościelne/ ; Natalia Kalinowska /Nowe Kalinowo/

Niedziela zwykła /odpust ku czci św. Bartłomieja/27.08.2017 r. – Franciszek Płoński /Kulesze Kościelne/; Klara Gierałtowska /Kulesze Kościelne/

Niedziela zwykła /03.09.2017/: Sarah Hasbi /USA/

Niedziela zwykła /17.09.2017/: Malwina Turkot /Chojane Gorczany/, Dawid Grodzki /Grodzkie Szczepanowięta/ , Maria Ogińska /stara Litwa/

 

Sakrament chrztu udzielany jest w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, Zmartwychwstania Pańskiego i w ciągu roku w trzecią niedzielę miesiąca w czasie Mszy św. o godz. 10.00

 

W VI – tą niedzielę wielkanocną 21 maja 2017 r. 41 dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpiło do I Komunii św. 

Uroczystość I Komunii św. w roku 2018 odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca – 27 maja o godz.10.00

 


Sakrament małżeństwa przyjęli:

Sobota 14.01.2017 r. – Urszula Krasowska /Tybory Uszyńskie/ i Łukasz Kaczyński /St. Kamień/

Sobota 13.05.2017 r. – Renata Chmielewska /Gołasze Mościckie/ i Radomski Artur /Czyżew/

Sobota 13.05.2017 r. – Martyna Milewska /Gołasze Górki/ i Szczepan Bańkowski /Wysokie Maz./

Sobota 20.05.2017 – Marta Aleksandra Dmochowska /Niziołki Dobki/ i Rafał Kulesza /Rutki Kossaki/

Sobota 27.05.2017 r. – Anna Krassowska /Grodzkie Szczepanowięta/ i Krzysztof Mozyrski /Czarnia Białostocka/

Sobota 03.06.2017 r. – Marzena Kulesza /Stare Wykno/ i Kamil Dziemianowicz /Knyszyn/

Sobota 08.07.2017 r. – Agnieszka Werpachowska /Gołasze Dąb/ i Rafał Piotr Smosna /Rzepiennik Marciszewski/

Sobota 08.07.2017 r. – Marta Gołaszewska /Nowe Wykno/ i Wojciech Kurzyna /Wnory Wandy/

Sobota 05.08.2017 r. – Katarzyna Kulesza /Kulesze Kościelne/ i Adrian Janiuk /Wysokie Mazowieckie/

Sobota 12.08.2017 r. – Weronika Kulesza / Nowe Wykno/ i Daniel Stepaniuk /Hajnówka/

Poniedziałek 14.08.2017 r. – Anna Bagińska /Chojane Piecki/ i Łukasz Zabijak /Kurowice/

Sobota 26.08.2017 r. – Agata Choińska /Wnory Wiechy/ i Wojciech Cimaszewski /Łupianka Stara/

Sobota 09.09.2017 – Emilia Choińska /Niziołki Stare/ i Paweł Borkowski /Radomyśl/

Sobota 16.09.2017 – Ewa Kulesza /Gołasze Puszcza/ i Robert Ostap /Warszawa/

Sobota 16.09.2017 – Monika Sylwia Kalinowska /Nowe Kalinowo/ i Marcin Łuniewski /Łuniewo Małe/

Sobota 16.09.2017 – Tomasz Zaremba /Gołasze Górki/ i Teresa Monika Mikołajewska /Białystok/