W parafii działają następujące modlitewne wspólnoty liczące od 30 do 40 osób:  Bożego Miłosierdzia; Intronizacji  Najświętszego Serca Jezusowego i  Chrystusa Króla..; Niepokalanego Serca Maryi, którym  przewodniczy  Jadwiga Kulesza. Wspólnoty zbierają się na modlitwie w pierwsze niedziele miesiąca po Mszy św. o godz.10.00 na wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu , w piątki o 15.00 na Godzinę Miłosierdzia Bożego i w pierwsze soboty miesiąca po Mszy św. o godz.7.00 . Wspólnota dla Intronizacji  NSPJ i Chrystusa Króla bierze również czynny udział w modlitewnych spotkaniach w innych parafiach na terenie naszej diecezji.

W najbliższym czasie rozpocznie swoją działalność  wspólnota Kościoła domowego, do której zadeklarowało chęć przystąpienia 7 par małżeńskich.