XIII niedziela zwykła 28.06.2020

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Jutro przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. odprawiane będą o godz.9.00;  11.30 i 19.00. Dziś na sumie dokona się liturgiczny obrzęd przyjęcia kandydatów do Służby Liturgicznej Ołtarza.
  2. W pierwszą środę miesiąca 1 lipca br o godz.19.00 – Msza św. maryjna i różaniec z „wojownikami Maryi”. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. rano i popołudniu o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz.16.00. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwa rano i popołudniu o godz. 19.00. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz.10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.
  3. Pani konserwator zakończyła złocenie nowego ołtarza ku czci NSPJ. Ołtarz będzie zestawiony w kościele około połowy lipca br.
  4. Dzisiaj w Polsce odbywają się wybory Głowy Państwa, Prezydenta RP. Głosujemy w tych samych lokalach wyborczych /zabieramy ze sobą dowody osobiste i maseczki/. Zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach, postarajmy się również dowieżć do lokali osoby starsze, chore, niepełnosprawne… Przy wyborze Głowy Państwa jako katolicy kierujmy się chrześcijańskim sumieniem, roztropnością i rozwagą powierzając losy Ojczyzny osobie, która w życiu kieruje się miłością do Boga , Ojczyzny i narodu. O dobry wybór Prezydenta RP dziś odprawione będzie nabożeństwo ku czci NSPJ.