XIV niedziela zwykła 05.07.2020

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po  Mszy św.o godz.10.00 – nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu połączone z Adoracją do godz.11.45.
  2. Chrzty dzieciom udzielane będą w III-cią niedzielę miesiąca 19 lipca o godz. 10.00. Dożynki parafialne w tym roku odbędą się w przedostatnią niedzielę sierpnia na sumie w uroczystość odpustową ku czci św. Bartłomieja. Gospodarzami dożynek będą mieszkańcy wioski Chojane Gorczany /z powodu pandemii koronawirusa Festyn św. Bartłomieja nie odbędzie się/.
  3. Nabożeństwa w okresie wakacyjnym /w lipcu i w sierpniu/  w środy  nowenna do Matki Bożej ze Mszą św. o godz.19.00, w piątki bez zmian – o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. o 16.00; w pozostałe dni tygodnia Msze św. rano o godz.7.00 i 7.30.
  4. Za tydzień odbędzie się II tura wyborów Prezydenta RP. Dla nas Polaków i katolików  są to najważniejsze wybory tym bardziej jakiej Polski chcemy sprawiedliwej, wiernej Bogu, zbudowanej na kulturze i tradycji chrześcijańskiej czy też Polski jaką nam chcą urządzić wrogie zewnątrz i wewnątrz elity polityczne głoszące bezbożny system wartości. Módlmy się więc o dobry i godny wybór Głowy Państwa, aby Polska pod względem rozwoju materialnego i duchowego stała się przykładem dla innych narodów Europy i świata.