XV niedziela – Uroczystość św. Brunona z Kwerfurtu

Ks. Bogdan MalinowskiOgłoszenia

  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość św. Brunona z Kwerfurtu – głównego Patrona diecezji Łomżyńskiej.
  2. W środę przypada wspomnienie NMP z góry Karmel. Msza św. popołudniu z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.19.00.
  3. W piątek zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na godz.15.00
  4. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 będą udzielane chrzty dzieciom
  5. Przed niedzielą w kościele został zestawiony nowy dębowy ołtarz poświęcony NSPJ jako wotum wdzięczności parafian w 10 rocznicę Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Dzisiaj odbywa się II tura wyborów Prezydenta RP. Bardzo proszę o udział wszystkich w tak ważnych wyborach, które będą decydować o przyszłości naszej Ojczyzny. Oddając swój głos kierujmy się więc rozsądkiem i chrześcijańskim sumieniem, odpowiedzialnością przed Bogiem i historią. Lokale wyborcze czynne są w godz.7.00 – 21.00 /trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty, długopis, maseczkę, głosują wszyscy – z I tury i ci którzy dopiero teraz wezmą udział w II turze; postawić trzeba w kratce znak „X” przy jednym nazwisku kandydata na urząd Prezydenta RP. Ojczyznę naszą i wszystkie jej sprawy polecamy naszej Królowej i Pani Jasnogórskiej prosząc Ją o wstawiennictwo  u Jego Syna  i opiekę macierzyńską nad nami.