01.11.2020 r.

AdministratorOgłoszenia

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodnika: „Idziemy” z wkładką „Głosu Katolickiego” i miesięcznika „Rycerz Niepokalanej”
  2. W dniu dzisiejszym przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych, czyli czcimy zmarłych którzy są w niebie i oglądają Boga twarzą w twarz. Jutro będziemy modlić się za wszystkich zmarłych, którzy czekają jeszcze na łaskę bycia zbawionych. Polecamy ich w ofierze Mszy Świętej, w wypominkach rocznych, a także w Oktawie. Msza święta z różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie w Oktawie o godz. 15 w Godzinie Miłosierdzia Bożego oprócz dnia jutrzejszego. Jutro i w niedzielę następną będzie o godz. 12. Transmitowana będzie na żywo na łączach internetowych – YouTube. Ze względu na obostrzenia wydane przez Pana Premiera Morawieckiego procesji na cmentarz nie będzie. Ale jeśli będzie to możliwe to zrobimy ją w najbliższym, możliwym czasie.
  3. W tym tygodniu, jeśli Pan Bóg pozwoli rozpoczniemy remont dachu na kościele. Ofiary za tydzień złożone na tacę przeznaczone będą na ten cel – składam już teraz „Bóg zapłać”.
  4. Bóg do swojej społeczności powołał śp. Monikę Pogorzelską – l. 40. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…