II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021

Ks. ProboszczOgłoszenia

II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnik „Idziemy” z wkładką „Głosu Katolickiego”.
  2. Spotkanie z sołtysami i radnymi w dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 12. Zapraszamy.
  3. Gorąco pragnę podziękować dzieciom i młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas pod opiekę P. Doroty Zielińskiej za przeprowadzenie zbiórki na misje tydzień temu.
  4. Za tydzień taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  5. Pragnę zdemontować plotki, które krążą po naszej Parafii i nie tylko po parafii. Dzięki Bogu, ani ja, ani ks. Grzegorz nie byliśmy zakażeni wirusem Covit 19, czyli nie przechodziliśmy coronavirusa. Po przerwie ruszamy dalej z wizytą duszpasterską:

Poniedziałek:   900 Stare Wykno

Wtorek:            900 Stare Grodzkie                    900 Kalinowo Czosnowo

Środa:             900 Gołasze Puszcza                  900 Gołasze Górki

Czwartek:        900 Gołasze Dąb                        900 Gołasze Mościckie

Piątek:              900 Kalinowo Solki                   900 Kulesze Litewka

Sobota:             900 Stara Litwa                          900 Wnory Pażochy

Poniedziałek:   900 Kalinowo Stare,                   900 Nowe Grodzkie

• W minionym tygodniu został złożony wniosek do Podlaskiego Konserwatora Zabytków. W tym tygodniu postaramy się złożyć wniosek do Marszałka Województwa Podlaskiego. Bardzo pragnę podziękować 2 Paniom Anetom ze starostwa w tym jednej naszej parafiance Pani Anecie Grodzkiej oraz Panu Staroście Bogdanowi Zielińskiemu za pomoc przy wnioskach.

Pragnę was także poinformować, że nie udało nam się zdobyć dotacji od MKiDN, ale nie składamy broni. Piszemy odwołanie i tym bardziej gorąco się modlimy.

• Za wstawiennictwem NMP w dziesiątku różańca polećmy wszystkie sprawy związane z remontem naszej świątyni oraz nasze rodziny, żeby były rodzinami świętymi w których panuje wzajemna miłość i zgoda.