Sakrament Chrztu św. przyjęły dzieci:

w   R o k u      2 0 1 7

Uroczystość Objawienia Pańskiego /06.01.2017/: Oskar Gosiewski /Stare Kalinowo/

Niedziela zwykła /15.01.2017/: Marianna Czajkowska /Warszawa/

Niedziela zwykła /19.02.2017/: Tomasz Wojtkowski /Wielka Brytania/, Zofia Perkowska /Niziołki Dobki/, Szymon Perkowski /Niziołki Dobki/

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego / 16.04.2017/ : Hubert Świętkowski /Grodzkie Szczepanowięta /, Bartłomiej Kossakowski /Nowe Wykno/, Zofia Krajewska /Kulesze Kościelne/, Julia Kulesza /Stare Wykno/

Niedziela Miłosierdzia Bożego /23.04.2017/ : Natalia Kulesza /Chojane Sierocięta

Uroczystość NMP Królowej Polski /03.05.2017/ : Dominik Grodzki /Grodzkie Szczepanowięta/ , Mateusz Stypułkowski /Kulesze Kościelne/

Niedziela zwykła /18.06.2017/: Hanna Olędzka /Kulesze Kościelne/; Anna Kulesza /Gołasze Dąb/; Patrycja Dąbrowska /Kalinowo Czosnowo/; Maja Godlewska /Gołasze Mościckie/; Franciszek Kulma /Kulesze Kościelne/; Paweł Choiński /Chojane Gorczany/

Niedziela zwykła /20.08.2017/: Zofia Pruszkowska /Kulesze Kościelne/ ; Natalia Kalinowska /Nowe Kalinowo/

Niedziela zwykła /odpust ku czci św. Bartłomieja/27.08.2017 r. – Franciszek Płoński /Kulesze Kościelne/; Klara Gierałtowska /Kulesze Kościelne/

Niedziela zwykła /03.09.2017/: Sarah Hasbi /USA/

Niedziela zwykła /17.09.2017/: Malwina Turkot /Chojane Gorczany/, Dawid Grodzki /Grodzkie Szczepanowięta/ , Maria Ogińska /stara Litwa/

Niedziela zwykła /15.10.2017/: Eliza Grodzka /Nowe Grodzkie/,  Martyna Kossakowska /Stare Grodzkie/, Adrianna Kurek / Niziołki Dobki/

Niedziela zwykła /05.11.2017/: Lidia Żukowska /Stara Litwa/

Niedziela zwykła  /19.11.2017/: Martyna Kalinowska /Stare Wykno/, Oliwia Gołaszewska /Gołasze Dąb/, Ksawery Czarnowski /Kulesze Kościelne/

Uroczystość Narodzenia Pańskiego  /25.12.2017/: Paweł Gołaszewski /Kalinowo Czosnowo/; Wanda Marasik /Stare Kalinowo/; Izabella Ożarowska /Chojane Gorczany/; Ksawery Kurzyna / /Belgia/.

 R O K     2 0 1 8

Niedziela Chrztu Pańskiego /7.01.2018/: Kaja Skawska  /Tybory Uszyńskie/

III niedziela zwykła  /21.01.2018/: Roksana Choińska  /Chojane Gorczany/

V niedziela zwykła /04.02.2018/: Laura Gołaszewska /Gołasze Górki/

VI niedziela zwykła  /11.02.2018/: Jan Krajewski  /Wnory Wiechy/

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego /01.04.2018/: Aleksandra Nowacka /Czarnowo Biki/, Franciszek Bagiński /Kalinowo Czosnowo/,  Klara Uścińska /Tybory Uszyńskie/.

III niedziela wielkanocna /15.04.2018/: Miłosz Grodzki /Nowe Grodzkie/; Julian Jamiołkowski /Wnory Wiechy/; Oliwier Milewski /Wnory Wiechy/

V niedziela wielkanocna /29.04.2018/: Zuzanna Czajkowska /Kulesze Kościelne/

Sobota  /12.05.2018./: Pola Leszczyńska /Stare Wykno/

Uroczystość Zesłania Ducha św.  /20.05.2018/: Olaf Brzozowski  /Niziołki Stare/

XI niedziela zwykła /17.06.2018/ : Oliwier Wróblewski /Stare Wykno/, Lena Sienicka / Stare Niziołki/ Mikołaj Werpachowski /Gołasze Dąb/

XV niedziela zwykła  /15.07.2018/: Szczepan Wnorowski /Stara Litwa/

XVII niedziela zwykła /29.07.2018/ : Albert Wnorowski /Kulesze Kościelne/

XVIII niedziela zwykła /05.08.2018/: Igor Gołaszewski  /Gołasze Górki/

Uroczystość Wniebowzięcia NMP /15.08.2018/ : Jakub Bagiński /Chojane Sierocięta/

XX niedziela zwykła 19.08.2018 : Liliana Kulesza / Kalinowo Solki/ , Aleksander Krajewski  /Gołasze Mościckie/ , Karolina Sara Muszyńska /Kalionowo Solki/

XXIV niedziela zwykła  16.09.2018 : Olga Grodzka /Nowe Wykno/

Niedziela zwykła 30.09.2018 :Filip Brzozowski /Nowe Wykno/

Niedziela zwykła  14.10.2018 : Bartosz Gołaszewski  /Gołasze Dąb/

Niedziela zwykła 21.10.2018 : Anna Kulesza /Nowe Wykno/

Niedziela zwykła 28.10.2018 : Amelia Bagińska  /Kulesze Kościelne/

Niedziela zwykła  18.11.2018 : Maja Kalinowska /Kalinowo Solki/, Tymoteusz Kulesza / Stare Wykno/;  Patryk Maleszewski /Niziołki Stare/

R O K    2019

Niedziela zwykła  20.01.2019:  Blanka  Dołęgowska  /Gołasze Górki /

Niedziela zwykła 03.02.2019 :  Anastazja Truskolaska  /Niziołki Stare /

Niedziela zwykła 17.02.2019:/ Grodzki Mikołaj /Wnory Wiechy/;  Adrianna Kalinowska  /Kalinowo Solki/;  Aleksandra Pruszkowska /Kulesze Kościelne/

Niedziela zwykła  03.03.2019 : Jan Kulesza  /Wasilków/

I Niedziela wielkanocna 28.04.2019: Sara Żukowska /Stare Wykno/

2 maj 2019 – czwartek : Michalina Kropiewnicka /Kulesze Kościelne/

IV niedziela wielkanocna 12.05.2019 : Karolina Nowacka /Czrnowo Biki/

V niedziela wielkanocna 19.05.2019: Mateusz Turkot /Chojane Gorczany/;  Alicja Choińska /Wnory Wiechy/

Niedziela Trójcy św.16,06.2019:  Marcelina Grodzka /Nowe Kalinowo/

XIV niedziela zwykła 07.07.2019: Zuzanna Kaczyńska /Tybory Uszyńskie/;  Marcel Choiński  /Tybory Uszyńskie/

XV niedziela zwykła 14,07.2019: Aleksander Kalinowski /Nowe Kalinowo/

XVI niedziela zwykła 25.07.2019: Zuzanna Zawadzka /Kalinowo Czosnowo/;  Franciszek Dmochowski /Niziołki Dobki/; Hugo Tymoteusz Szaniecki /Doray -Le -Monial FRANCJA/

XX niedziela zwykła 18.VIII.2019 :Piotr Kulesza /Gołasze Mościckie/

XXIV niedziela zwykła 15.09.2019 : Sara Śliwowska /Gołasze Dąb/; Milena Milewska / Gołasze Górki/; Magda Łuniewska /Nowe Wykno/; Ksawery Sokołowski /Chojane Pawłowięta/

Sobota 28.09.2019 : Antoni Ogiński /Stara Litwa/; Mariusz Ogiński /Stara Litwa/

Sobota 26.X.2019 : Maja Leszczyńska /Stare Wykno/

XXXIII niedziela zwykła 17.XI.2019 : Antoni Pruszkowski /Kulesze Kościelne/; Ola Gołaszewska /Gołasze Dąb/; Martyna Baczewska /Czerwony Bór/; Szymon Sienicki /Niziołki Stare/; Stanisław KaczyńskiK /Kulesze Kościelne/

 

Sakrament chrztu udzielany jest w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, Zmartwychwstania Pańskiego i w ciągu roku w trzecią niedzielę miesiąca w czasie Mszy św. o godz. 10.00

 

W VI – tą niedzielę wielkanocną 21 maja 2017 r. 41 dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpiło do I Komunii św.

Uroczystość I Komunii św. w roku 2020 odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca – 31 maja o godz.10.00

 


Sakrament małżeństwa przyjęli:

w    r o k u     2 0 1 7

Sobota 14.01.2017 r. – Urszula Krasowska /Tybory Uszyńskie/ i Łukasz Kaczyński /St. Kamień/

Sobota 13.05.2017 r. – Renata Chmielewska /Gołasze Mościckie/ i Radomski Artur /Czyżew/

Sobota 13.05.2017 r. – Martyna Milewska /Gołasze Górki/ i Szczepan Bańkowski /Wysokie Maz./

Sobota 20.05.2017 – Marta Aleksandra Dmochowska /Niziołki Dobki/ i Rafał Kulesza /Rutki Kossaki/

Sobota 27.05.2017 r. – Anna Krassowska /Grodzkie Szczepanowięta/ i Krzysztof Mozyrski /Czarnia Białostocka/

Sobota 03.06.2017 r. – Marzena Kulesza /Stare Wykno/ i Kamil Dziemianowicz /Knyszyn/

Sobota 08.07.2017 r. – Agnieszka Werpachowska /Gołasze Dąb/ i Rafał Piotr Smosna /Rzepiennik Marciszewski/

Sobota 08.07.2017 r. – Marta Gołaszewska /Nowe Wykno/ i Wojciech Kurzyna /Wnory Wandy/

Sobota 05.08.2017 r. – Katarzyna Kulesza /Kulesze Kościelne/ i Adrian Janiuk /Wysokie Mazowieckie/

Sobota 12.08.2017 r. – Weronika Kulesza / Nowe Wykno/ i Daniel Stepaniuk /Hajnówka/

Poniedziałek 14.08.2017 r. – Anna Bagińska /Chojane Piecki/ i Łukasz Zabijak /Kurowice/

Sobota 26.08.2017 r. – Agata Choińska /Wnory Wiechy/ i Wojciech Cimaszewski /Łupianka Stara/

Sobota 09.09.2017 – Emilia Choińska /Niziołki Stare/ i Paweł Borkowski /Radomyśl/

Sobota 16.09.2017 – Ewa Kulesza /Gołasze Puszcza/ i Robert Ostap /Warszawa/

Sobota 16.09.2017 – Monika Sylwia Kalinowska /Nowe Kalinowo/ i Marcin Łuniewski /Łuniewo Małe/

Sobota 16.09.2017 – Tomasz Zaremba /Gołasze Górki/ i Teresa Monika Mikołajewska /Białystok/

Sobota 28.10.2017 – Aneta Kalinowska /Gołasze Dąb/ i Daniel Gierałtowski /Wysokie Mazowieckie/

w   r o k u      2 0 1 8

Uroczystość Objawienia Pańskiego /6.01.2018/ – Joanna Kalinowska /Kalinowo Solki/ i Andrzej Frankowski /Stypułki  Giemzino/

Sobota 28.04.2018 – Emilia Kulesza /Nowe Wykno/ i Sebastian Baczewski /Milewo/

Środa 02.05.2018 – Ewa Gołaszewska /Gołasze Górki/ i Artur Krzysztof Gołaszewski /Gołasze Puszcza/

Sobota 02.06.2018 – Paulina Marianna Grodzka /Kulesze Kościelne/ i Tomasz Modliński  /Rutki Kossaki/

Sobota  /07.07.2018/ : Katarzyna Kossakowska /Nowe Wykno/ i Daniel Kropiewnicki  /Białystok/

Sobota /14.07.2018/ : Wioleta Kulesza /Nowe Wykno/ i  Radosław Choiński /Wnory Wypychy/

Sobota /4.08.2018/ : Paulina Bagińska /Kalinowo Czosnowo/ i Przemysław Zawadzki /Zambrów/,  Agnieszka Kulesza /Stare Wykno/ i Adam Koszykowski /Osipy Lepartowizna/

Sobota /18.08.2018/ : Marzena Kulesza /Stare Wykno/ i Maciej Żukowski  /Małkinia/

Sobota 8.09.2018 – Święto Narodzenia NMP : Marzena Maria Gołaszewska /Nowe Wykno/ i Rafał Pruszkowski /Kulesze Kościelne/

Sobota 20.10.2018 : Ewelina Milewska /Gołasze Górki/ i Paweł Gołaszewski /Wyszków/

R O K  2019

Sobota 02.02.2019 : Paulina Gołaszewska  /Gołasze Puszcza /  i Piotr Gołaszewski  /Gołasze Puszcza/

Czwartek 2 maj 2019:  Edyta Jankowska / Kulesze Kościelne/ i Michał Kropiewnicki /Wysokie Mazowieckie/

Sobota 18.05.2019 ;  Marzena Śleszyńska /Stara Litwa/ i Kamil Truskolaski /Białystok/

Sobota 18.05.2019: Anna Maria Tyszko /Czarnowo Biki/ i Jan Piotr Majdański /Milejów/

Sobota 22.06.2019 : Natalia Kulesza /Gołasze Mościckie/ i Kamil Łuczaj /Godzieby/

Sobota  20.07.2019: Weronika Wasilewska /Dąbrowa Wielka / i Paweł Grzegorz Bagiński /Chojane Sierocięta/

Sobota 27.09.2019 : Ewa Kalinowska /Kalinowo Solki/ i Arkadiusz Olszewski /Olszanka/

Sobota 03.08.2019 : Aleksandra Zaremba /Gołsze Górki/ i Emil Matyjas /Zambrów/

Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08.2019 : Katarzyna Choińska / Chojane Stankowięta/ i Mateusz Piotr Zabudowski  /Warszawa/

Sobota 28.09.2019 : Anna Dobrogowska / Łubin Koscielny/ i Michał Ogiński /Stara Litwa/

Sobota 19.X.2019 : Magdalena Kulesza /Nowe Wykno/ i Sylwester Raciborski /Truskolasy Olszyna/